Košík

Počet: 00
Ceny zobrazit v

Úvod

Úvodní články

Formulář k zakázce zde.

Jedna z výjmečných příležitostí v rámci projektu PragueLOPArt je pořídit si umělěcké dílo na zakázku. 

Je možné si na zakázku objednat: obraz nebo sérii obrazů, umělecké dílo, či díla dle Vašich představ, nechat si navrhnout celé interiéry apod, kdy máte možnost spolupráce přímo s umělcem. Pokud víte, co chcete, co se Vám libí, jakou máte představu, jaké barvy se Vám libí, jaký interiér máte, či chcete mít. Máte vyhraněný styl, chcete konkrétní techniku, materiál, velikost atd., tak jste na tom správném místě! Zadejte parametry nebo konzultujte zde.

Díky osobnímu přístupu k jednotlivým zakázkám, je ...

Aktuality

PF 2018

Vážení přátelé,

přeji Vám z celého srdce vše nejlepší do nového roku, hodně zdraví, lásky a kreativity!

Těším se, že se potkáme v roce 2018 na mých výstavách, vernisážích, wokshopech i při jiných příležitostech.

22.4.2018 od 15.30 se koná krásná vernisáž v Golf Resortu Písek v Kestřanecha a na ní navazuje celosezónní výstava, téma je zatím překvapení.

Už tradičně na mé narozeniny se koná vernisáž 29.5.2018 od 18.00 hodin v kostele Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí v Praze a následuje výstava od 30.5. do 17.6.2018.

Dále bude probíhat výstava v Golf Resortu Telč a mnohé další...

Děkuji Vám za vše v tomto roce a přeji Vám vše nejlepší!!!!!  

Monika Brchelová

Výstava olejomaleb Moniky Brchelové v Golf Resortu Telč
Výstava olejomaleb Moniky Brchelové probíhá v Golf Resortu Telč a to od 25.9. do 30.11.2017. Přijďte si zahrát golf na nádherné hřiště a zárověn se podívat na prodejní výstavu originálních olejomaleb Moniky Brchelové.  Video katalogu k shlédnutí zde. Těšíme se na Vás v Golf Resortu Telč na adrese Vanov 21, 588 56 Telč. Na příští golfovou sezńu se můžete těšit na výstavu olejomaleb s golfovou tématikou. Více zde.
Výstava olejomaleb Moniky Brchelové v hotelu Energie na Praze 5

Od 21.8.2017 probíhá výstava olejomaleb Moniky Brchelové na adrese Plzeňská 298/276, 150 00, Praha 5 v hotelu Hotelu Energie, které je zároveň místem ředitelství Energie - stavební a báňská a. s.  

Video k shlédnutí zde

Olejomalbu s názvem Radost jsem namalovala přímo do interiéru recepce hotelu Energie, jsem moc ráda, že se obraz povedl barevně i tematicky a sedl k tomuto příjemnému místu. Jsem potěšena, že mohu vystavovat v pěkném prostředí hotelu Energie. Přijďte se podívat na výstavu, těšíme se“

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK