Košík

Počet: 00
Ceny zobrazit v

Úvod

Úvodní články

Formulář k zakázce zde.

Jedna z výjmečných příležitostí v rámci projektu PragueLOPArt je pořídit si umělěcké dílo na zakázku. 

Je možné si na zakázku objednat: obraz nebo sérii obrazů, umělecké dílo, či díla dle Vašich představ, nechat si navrhnout celé interiéry apod, kdy máte možnost spolupráce přímo s umělcem. Pokud víte, co chcete, co se Vám libí, jakou máte představu, jaké barvy se Vám libí, jaký interiér máte, či chcete mít. Máte vyhraněný styl, chcete konkrétní techniku, materiál, velikost atd., tak jste na tom správném místě! Zadejte parametry nebo konzultujte zde.

Díky osobnímu přístupu k jednotlivým zakázkám, je ...

Aktuality

Vernisáž se koná 22.4.2018 od 16.00 v Golf Resortu Písek

Srdečně Vás zveme na vernisáž, která se koná 22.4.2018 od 16.00 v Golf Resortu Písek, Kestřany 70.

Vstup na vernisáž je volný, vernisáž pokračuje celosezonní výstavou, najdete zde obrazy krásné krajiny Golf Resortu Písek, tak nejrůznějsí abstraktní tvorbu umělkyně Moniky Brchelová. Je zde krásné posezení, dojde k oficiálnímu zahájení tzv. Kestřanské výzvy. Bude to příjemná kulturní událost spojená s uměním, golfem, s odpočinkem a pohodou. Vzhledem ke krásnému prostředí je akce vhodná i pro rodiny s dětmi, kteří si vyjeli za golfem, za přírodou, na výlet či za kulturou. 

V případě dotazů, volejte na 731461769

Vernisáž 29.5.2018 od 18.00

Mám velkou radost, že 29.5.2018 špičkový muzikoterapeut PhDr. Lubomír Holzer zahraje a zazpívána mé vernisáži obrazů v klášteře Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí v Praze.

Registrace je otevřena, jedná se o uzavřenou společnost, musíte mít kód k registraci. Registrace zde.

Výstava od 30.5. - 17.6. je pro veřejnost bez registrace za poplatek 50 Kč.

Těším se :-) Vaše Monika Brchelová

PF 2018

Vážení přátelé,

přeji Vám z celého srdce vše nejlepší do nového roku, hodně zdraví, lásky a kreativity!

Těším se, že se potkáme v roce 2018 na mých výstavách, vernisážích, wokshopech i při jiných příležitostech.

22.4.2018 od 15.30 se koná krásná vernisáž v Golf Resortu Písek v Kestřanecha a na ní navazuje celosezónní výstava, téma je zatím překvapení.

Už tradičně na mé narozeniny se koná vernisáž 29.5.2018 od 18.00 hodin v kostele Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí v Praze a následuje výstava od 30.5. do 17.6.2018.

Dále bude probíhat výstava v Golf Resortu Telč a mnohé další...

Děkuji Vám za vše v tomto roce a přeji Vám vše nejlepší!!!!!  

Monika Brchelová

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK