Košík

Počet: 00
Ceny zobrazit v

Úvod

Úvodní články

Formulář k zakázce zde.

Jedna z výjmečných příležitostí v rámci projektu PragueLOPArt je pořídit si umělěcké dílo na zakázku. 

Je možné si na zakázku objednat: obraz nebo sérii obrazů, umělecké dílo, či díla dle Vašich představ, nechat si navrhnout celé interiéry apod, kdy máte možnost spolupráce přímo s umělcem. Pokud víte, co chcete, co se Vám libí, jakou máte představu, jaké barvy se Vám libí, jaký interiér máte, či chcete mít. Máte vyhraněný styl, chcete konkrétní techniku, materiál, velikost atd., tak jste na tom správném místě! Zadejte parametry nebo konzultujte zde.

Díky osobnímu přístupu k jednotlivým zakázkám, je ...

Aktuality

Nový katalog a foto z vernisáže
Nový katalog obrazů Moniky Brchelové z Výstavy z Ambitu kláštera Panny Marie Sněžné najdete zde a foto z vernisáže z 29.5.2018 naleznete zde. Výstava probíhá do 17.6. a to každý den od 10.00 - 18.00 včetně víkendů.
Probíhající výstava obrazů Moniky Brchelové v centru Prahy

Srdečně Vás zveme na výstavu, která probíhá každý den včetně víkendů od 10.00 - 18.00. od 30.5. - 17.6 v centru Prahy v ambitu kláštera Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí v Praze. Vstupné stojí 50,- Kč/osobu, děti mají vstup zdarma.

Na výstavě je k vidění více jak 70 uměleckých děl. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vernisáž se koná 22.4.2018 od 16.00 v Golf Resortu Písek

Srdečně Vás zveme na vernisáž, která se koná 22.4.2018 od 16.00 v Golf Resortu Písek, Kestřany 70.

Vstup na vernisáž je volný, vernisáž pokračuje celosezonní výstavou, najdete zde obrazy krásné krajiny Golf Resortu Písek, tak nejrůznějsí abstraktní tvorbu umělkyně Moniky Brchelová. Je zde krásné posezení, dojde k oficiálnímu zahájení tzv. Kestřanské výzvy. Bude to příjemná kulturní událost spojená s uměním, golfem, s odpočinkem a pohodou. Vzhledem ke krásnému prostředí je akce vhodná i pro rodiny s dětmi, kteří si vyjeli za golfem, za přírodou, na výlet či za kulturou. 

V případě dotazů, volejte na 731461769

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK