Košík

Počet: 00
Ceny zobrazit v

Úvod

Úvodní články

Formulář k zakázce zde.

Jedna z výjmečných příležitostí v rámci projektu PragueLOPArt je pořídit si umělěcké dílo na zakázku. 

Je možné si na zakázku objednat: obraz nebo sérii obrazů, umělecké dílo, či díla dle Vašich představ, nechat si navrhnout celé interiéry apod, kdy máte možnost spolupráce přímo s umělcem. Pokud víte, co chcete, co se Vám libí, jakou máte představu, jaké barvy se Vám libí, jaký interiér máte, či chcete mít. Máte vyhraněný styl, chcete konkrétní techniku, materiál, velikost atd., tak jste na tom správném místě! Zadejte parametry nebo konzultujte zde.

Díky osobnímu přístupu k jednotlivým zakázkám, je ...

Aktuality

Přípravy na vernisáž probíhají skvěle
Přátelé těšíme se na úžasnou výstavu v centru Prahy. Nenechte si ujít první dva týdny v červnu. 
Otevřena registrace na vernisáž 29. května 2017

Na našem webu se můžete registrovat na vernisáž uměleckých děl Moniky Brchelové, která se koná v pondělí 29. května 2017 od 18:00 hodin v Ambitu kláštera Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí v Praze. Po vyplnění registrace Vám přijde email potvrzující Vaši účast na této prestižní akci. Tento email slouží jako vstupenka a zároveň se tímto zúčastníte slosování o obraz umělkyně, které bude součástí programu na vernisáži.

Nový e-shop projektu PragueLOPArt

V novém e-shopu projektu PragueLOPArt najdete čtyři sekce: OBRAZY NA PRODEJ, NA ZAKÁZKU, ONYX, UMĚLECKÉ POTŘEBY

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK