Košík

Počet: 00
Ceny zobrazit v

Úvod

Úvodní články

Formulář k zakázce zde.

Jedna z výjmečných příležitostí v rámci projektu PragueLOPArt je pořídit si umělěcké dílo na zakázku. 

Je možné si na zakázku objednat: obraz nebo sérii obrazů, umělecké dílo, či díla dle Vašich představ, nechat si navrhnout celé interiéry apod, kdy máte možnost spolupráce přímo s umělcem. Pokud víte, co chcete, co se Vám libí, jakou máte představu, jaké barvy se Vám libí, jaký interiér máte, či chcete mít. Máte vyhraněný styl, chcete konkrétní techniku, materiál, velikost atd., tak jste na tom správném místě! Zadejte parametry nebo konzultujte zde.

Díky osobnímu přístupu k jednotlivým zakázkám, je ...

Aktuality

Umění podporuje sport

V příštích dnech se PragueLOPArt účastní sportovních akcí. Obraz Moniky Brchelové získá výherce 25.7.2017 na golfovém turnaji v Telči, který pořádá časopis Bankovnictví.  Miřejovický klub také získá pro výherce Miřejovického půmaratonu 29.7.2017.

Výstava Moniky Brchelové v Golfém resortu Písek 2017 v Kestřanech

Srdečně Vás zvu na svou výstavu, která se koná v Golfovém resortu Písek, je tam nádherně.  Přijďte si zahrát golf a inspirovat se uměním. Najdete tam mé obrazy za výstavní ceny. Je to skvělý nápad na úžasný výlet. Je tam příjemná restaurace s výhledem, skvělé hřiště, milí lidé.

Adresa:

Golf Resort Písek
Kestřany 70
398 21 Kestřany

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK