Košík

Počet: 00
Ceny zobrazit v

Umělecké obrazy s onyxy

Umělecké obrazy s onyxy
Novinka
Popis

Nechte si namalovat nádherný luxusní obraz s onyxem. Jedná se o spojení tradiční malířské techniky olejomalby s ochranným krystalem, onyxem. Toto jedinečné spojení Vám přinese nový zážitek s umění.

Možnosti:

Díky různým tvarům, barvám a strukturám onyxu je variabilita děl je rozsáhlá. Lze zvolené materiály použít, jak pro abstraktní nebo konkrétní motivy.

Podrobnosti:

Onyx je ochranný krystal, který neutralizuje veškeré konflikty, ochraňuje život a dodává životní sílu. Má velký vliv na současný život, prosvětluje jej, ukazuje správný směr a odstraňuje strach a obavy z neznáma. Slovo ONYX pochází z řečtiny a znamená nehet. Už od starověku je považován za polodrahokam a byl využíván k výrobě šperků a liturgických předmětů. Byl oblíben ve starém Egyptě. Je několikrát zmíněn v Bibli.

Požadavky:

Máte možnost spolupráce přímo s umělcem. Vaší specifikaci konzultujete přímo s umělcem e-mailem, osobně nebo telefonicky. Vybavíme kompletně i částečně Váš interiér uměleckými obrazy s onyxy a to jak velké prostory od komerčních hal, přes hotely, rodinné domy, domácnosti, byty až po malé pokoje. Vybereme takové obrazy či umělecké dekoraci nebo jejich kombinaci, která se do daného prostoru přesně hodí, jak rozměry, materiálem, námětem, kombinací barev atd. Všechna umělecká díla jsou originální.

Doporučujeme:

Doporučujeme výhodné designové sety. Jedinečné jsou celé kamenné podsvícené stěny z onyxu (popř. jiného kamene), obrazy včetně plastik z onyxů a k nim menší onyxové dekorace svícnů a jiné. V tomto duchu vybavujeme originální luxusní interiéry restaurací, hal, hotelů... V originalitě je PragueLOPArt na špičce. Řada klientů má příjemné zážitky při spolupráci s umělci a profesionály z oboru, můžete uvolnit svoji fantazii a tvořit s umělcem. Nebo naopak nechat si navrhnout kompletní řešení a vybírat z krásy dnešních možností, které jsou nesmírně široké.

Cena:

Dle zakázky uděláme cenovou kalkulaci. Cenové podmínky jsou domluvené dopředu, obvykle se platí záloha 30 % z celkové ceny, není-li domluveno jinak.

Kontakt na umělce:

Monika Brchelová, info@praguelopart.com, +420 731 461 769

Stav
Nové

Fotogalerie Umělecké obrazy s onyxy

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK