Košík

Počet: 00
Ceny zobrazit v

S diamanty a drahými kovy

S diamanty a drahými kovy
Novinka
Popis

Možnosti:

Vyberte si z nabídky: diamanty, zlato, stříbro, onyxy a jiné druhy drahokamů a polodrahokamů, rodinných erbů a šperků.

Podrobnosti:

Jedná se o kvalitní a zajímavé investice, je spojením dvou investičních oblastí: do umění a do drahých kamenů. Tímto spojením vnikne velmi hodnotné dílo, které je možné předat a uchovat po generace. Při realizaci těchto projektů si zakládáme na diskrétnosti a profesionalitě.

Požadavky:

Obvykle se umělec schází se zadavatelem, zároveň je možné vyplnit formulář nebo zaslat fotky. Jsme schopni vytvořit konkrétní návrh na míru. Zájemcům nabízíme možnost si přinést vlastní drahokamy, šperky a kov, které by chtěli zakomponovat do díla. S těmito materiály manipulujeme s péčí a zodpovědností.

Cena:

Dle zakázky uděláme cenovou kalkulaci. Cenové podmínky jsou domluvené dopředu. Platba je rozdělená do dvou částí. První část zájemce zaplatí při objednávce za hodnotu použitých materiálů. Druhá část platby je za práci zhotovitele. Zájemce zaplatí při převzetí uměleckého díla. Podmínky můžou být domluveny jinak.

Kontakt na umělce:

Monika Brchelová, info@praguelopart.com, +420 731 461 769

Výrobce:

PragueLOPArt

Doporučení:

​Nechte si namalovat nádherný luxusní obraz/y, či vytvořit jiné umělecké dílo s diamanty či s jinými drahými kovy.

Stav
Nové

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK