Košík

Počet: 00
Ceny zobrazit v

Moderní design

Moderní design
Novinka
Popis

Moderní design na zakázku:

Nabízíme umělecké předměty, hlavně obrazy, série obrazů nebo jejich kombinaci dle nejnovějších trendů moderního designu a to na základě Vašich požadavků.

Možnosti:

Pokud víte, co chcete, co se Vám libí, jakou máte představu, jaké barvy se Vám libí, jaký interiér máte, či chcete mít, tak jste na tom správném místě! Pokud si naopak nejste vůbec jisti, co by se do Vašeho interiéru nejlépe hodilo, i pro Vás máme možnosti konzultace s odborníkem. Zadejte parametry do kontaktního formuláře níže.

Podrobnosti:

Vybavíme kompletně i částečně Váš interiér luxusním moderním designem a to jak velké prostory od komerčních hal, přes hotely, rodinné domy, domácnosti, byty až po malé pokoje. Vybereme takové obrazy či umělecké dekorace nebo jejich kombinaci, která se do daného prostoru přesně hodí, jak rozměry, materiálem, námětem, kombinací barev atd. Všechna umělecká díla jsou originální.

Požadavky:

Máte možnost spolupráce přímo s umělcem. Vaší specifikaci konzultujete přímo s umělcem e-mailem, osobně nebo telefonicky. Na základě zaslaných fotek nebo návštěvě vašeho prostoru, vytvoříme a zašleme konkrétní návrh.

Doporučujeme:

Velmi oblíbené jsou obrazy s jedním motivem na vícedílných obrazech. Doporučujeme výhodné designové sety, stejné moderní designové motivy na (vícedílných) obrazech a na rozměrných dekoračních vázách, dotvořené detaily jako jsou polštářky na Vaší sedačce atd. Jedinečné jsou celé kamenné podsvícené stěny z onyxu (popř. jiného kamene), obrazy včetně plastik z onyxů a k nim menší onyxové dekorace svícnů a jiné. V tomto duchu vybavujeme originální luxusní interiéry restaurací, hal, hotelů... V originalitě je PragueLOPArt na špičce. Řada klientů má příjemné zážitky při spolupráci s umělci a profesionály z oboru, můžete uvolnit svoji fantazii a tvořit s umělcem. Nebo naopak nechat si navrhnout kompletní řešení a vybírat z krásy dnešních možností, které jsou nesmírně široké. Obrazy s tématikou moderního designu, ať už s konkrétními reálnými náměty nebo moderní designová abstrakce se dnes nechávají namalovat na míru s použitím pravého zlata, diamantů... Důvod je estetický s v kombinací investičního záměru. Nebojme se být moderní, je možné žit v opravdové kráse a luxusu!

Cena:

Dle zakázky uděláme cenovou kalkulaci. Cenové podmínky jsou domluvené dopředu, obvykle se platí záloha 30 % z celkové ceny, není-li domluveno jinak.

Kontakt na umělce:

Monika Brchelová, info@praguelopart.com, +420 731 461 769

Výrobce:

PragueLOPArt

Stav
Nové

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK