Košík

Počet: 00
Ceny zobrazit v

Mandala na objednávku

Mandala na objednávku
Novinka
Popis

Harmonická mandala pro Vás.

Možnosti:

Nechte si namalovat mandalu přímo pro Vás nebo pro Vašeho blízkého. Vybavíme kompletně i částečně Váš interiér mandalami a to jak velké prostory od komerčních hal, přes hotely, rodinné domy, domácnosti, byty až po malé pokoje. Všechny mandaly jsou jedinečné a originální.

Podrobnosti:

Nejčastější zakázkou je vytvoření osobní mandaly oproti dárkového poukazu. Oblíbené jsou také mandaly do interiérů, jako ezoterických, wellnes, sportovních a duchovních center. Je možné vybavit léčebná zařízení, soukromé kliniky a jiná místa, kde je potřeba podpořit pozitivní energii. Pomáháme navrhnout vše, včetně rozmístění a velikosti obrazů.

Požadavky:

Vaší specifikaci konzultujete přímo s umělcem e-mailem, osobně nebo telefonicky. Zkušený autor, nabízí také možnost, že zašlete pouze základní údaje o sobě nebo obdarovaném: jméno, příjmení a datum narození. Na základě těchto informací autor vytvoří návrh jedinečné mandaly.

Doporučujeme:

Zakoupit obraz s motivem mandaly jako exkluzivní dárek pro Vás nebo pro Vaše blízké. Tento dar je originální a personalizovaný. Pokud vyberete například tradiční malířskou techniku olej na plátně, dle našich zkušeností se celkový dojem zvýší. K obrazu dostanete Certifikát pravosti. Udělejte radost dárkovým poukazem svému blízkému. Tip na originální dárek.

Cena:

Dle zakázky uděláme cenovou kalkulaci. Cenové podmínky jsou domluvené dopředu, obvykle se platí záloha 30 % z celkové ceny, není-li domluveno jinak

Kontakt na umělce:

Monika Brchelová, info@praguelopart.com, +420 731 461 769

Výrobce:

PragueLOPArt

O mandale:

Mandala, v sanskrtu: मण्डल, znamená kruh, kolo, oblouk někdy se můžeme setkat i s významem magický kruh. V mandalách se potkává barva a tvar, které dohromady utváří harmonický celek nesoucí určitou energii. Je to nadčasový symbol jednoty a rovnováhy. Skutečná mandala je nádherné estetické dílo, někteří jí ocení i za její léčivé síly.

Stav
Nové

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK