Košík

Počet: 00
Ceny zobrazit v

Krajina pro Vás

Krajina pro Vás
Novinka
Popis

Krajina přímo pro Vás. 

Nechte si namalovat krajinu, kterou máte rádi. Každý z nás má ve svém srdci krajinu nebo místo, které miluje. Z obrazu na Vás dýchne kouzlo místa. Krajinomalba je druh malířství, v němž je na obraze zachycena primárně krajina, jedná se o klasiku.

Možnosti:

Nechte si namalovat krajinu přímo pro Vás nebo pro Vašeho blízkého. Vybavíme kompletně i částečně Váš interiér krajinami a to jak velké prostory od komerčních hal, přes hotely, rodinné domy, domácnosti, byty až po malé pokoje. Všechny krajiny jsou jedinečné a originální. Vybereme takové krajiny nebo jejich kombinaci, která se do daného prostoru přesně hodí, jak rozměry, materiálem, námětem, kombinací barev atd.

Podrobnosti:

Obraz bude namalovaný od krajinářky, malířky se kterou můžete konzultovat celou Vaší představu. Česká krajinomalba má tradici. Krajiny coby všeobecně srozumitelné a emočně sdílné obrazy evokují jednoznačně pozitivní pocity.

Požadavky:

Na základě Vašich požadavků, techniky, rozměrů atd. Vám namaluje krajinu. Krajinu je možné namalovat také z fotografie. Stává se, že malířka se jede na místo několikrát podívat, aby si namalovala náčrt.

Doporučujeme:

Tip na dárek. Nechte namalovat krajinu pro svého blízkého nebo kupte dárkový poukaz. Ze zkušenosti víme, že tento tip obrazů je krásná rodinná památka.

Cena:

Dle zakázky uděláme cenovou kalkulaci. Záleží na náročnosti zakázky. Cenové podmínky jsou domluvené dopředu, obvykle se platí záloha 30 % z celkové ceny, není-li domluveno jinak.

Kontakt na umělce:

Monika Brchelová, info@praguelopart.com, +420 731 461 769

Výrobce:

PragueLOPArt

Stav
Nové

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK