Košík

Počet: 00
Ceny zobrazit v

Interiér na zakázku

Interiér na zakázku
Novinka
Popis

Vybavíme kompletně Váš interiér na zakázku. Máme široké možnosti a profesionální přístup. V originalitě je PragueLOPArt na špičce.

Možnosti:

Jsme schopni zákazníkům nabídnout plný servis od začátku rekonstrukce až po poslední detail. Pokud již má zákazník jasnou představu o tom, jak by měl interiér vypadat, pomůžeme doladit detaily, aby vše do sebe zapadlo, jak má. V případě, že zákazník nemá jasnou představu o vzhledu interiéru, může si nechat vypracovat kompletní návrh z dílny PragueLOPArt.

Podrobnosti:

Vybavíme kompletně i částečně Váš interiér a to jak velké prostory od komerčních hal, přes hotely, rodinné domy, domácnosti, byty až po malé pokoje. Vybereme také takové obrazy či umělecké dekorace nebo jejich kombinaci, která se do daného prostoru přesně hodí, jak rozměry, materiálem, námětem, kombinací barev atd. Všechna umělecká díla jsou originální.

Požadavky:

Máte možnost spolupráce přímo s umělcem. Vaší specifikaci konzultujete přímo s umělcem e-mailem, osobně nebo telefonicky. Na základě zaslaných fotek nebo návštěvě vašeho prostoru, vytvoříme a zašleme konkrétní návrh. Vyplňte kontaktní formulář.

Cena:

Dle zakázky uděláme cenovou kalkulaci. Cenové podmínky jsou domluvené dopředu, obvykle se platí záloha 30 % z celkové ceny, není-li domluveno jinak.

Kontakt na umělce:

Monika Brchelová, info@praguelopart.com, +420 731 461 769

Stav
Nové

Fotogalerie interiéry na zakázku

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK