Košík

Počet: 00
Ceny zobrazit v

Energetické obrazy

Energetické obrazy
Novinka
Popis

Potřebujete prostoru dodat pozitivní energii? Namalujeme energetický obraz přímo pro Vás nebo Vašeho blízkého.

Možnosti:

Potřebujete, aby z obrazů vyzařovala pozitivní energie? Jsme tu právě pro Vás. Citlivě vybíráme barvy a techniky dle dané zakázky. Přizpůsobíme se Vaším požadavkům. Časté a oblíbené zakázky jsou do interiérů, jako ezoterická, wellnes, sportovní a duchovní centra. Také vybavujeme léčebná zařízení, soukromé kliniky a jiná místa, kde je potřeba podpořit pozitivní energii. Pomáháme navrhnout vše, včetně rozmístění a velikosti obrazů.

Podrobnosti:

Energetické obrazy mají obvykle abstraktní téma, nejčastější vybíraná technika je olej na plátně. Na vybrané zakázky používáme přírodní barvy. Každá barva a kompozice barev má svojí frekvenci a specifickou energetickou vibraci, se kterou je možné pracovat a docílit tak požadovaného výsledku.

Požadavky:

Vaší specifikaci konzultujete přímo s umělcem e-mailem, osobně nebo telefonicky.

Doporučujeme:

Vytvoříme pro Vás energetický obraz dle základních údajů, kvůli rezonanci s Vámi samými: stačí zaslat jméno, příjmení a datum narození. Pozitivní obrazy jsou doménou umělkyně. Každý obraz má svoji energii a dokáže působit konkrétním způsobem. Doporučuje zakoupit dárkový poukaz na energetické obrazy.

Cena:

Dle zakázky uděláme cenovou kalkulaci. Cenové podmínky jsou domluvené dopředu, obvykle se platí záloha 30 % z celkové ceny, není-li domluveno jinak.

Kontakt na umělce:

Monika Brchelová, info@praguelopart.com, +420 731 461 769

Výrobce:

PragueLOPArt

Popis:

Potřebujete prostoru dodat pozitivní energii? Namalujeme energetický obraz přímo pro Vás nebo Vašeho blízkého.

Stav
Nové

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK