Košík

Počet: 00
Ceny zobrazit v

Designové doplňky

Designové doplňky
Novinka
Popis

Designové doplňky na zakázku. Nabízíme umělecké předměty dle nejnovějších trendů moderního designu.

Možnosti:

Pokud víte, co chcete, co se Vám libí, jakou máte představu, jaké barvy se Vám libí, jaký interiér máte, či chcete mít, tak jste na tom správném místě! Pokud si naopak nejste vůbec jisti, co by se do Vašeho interiéru nejlépe hodilo, i pro Vás máme možnosti konzultace s odborníkem. Zadejte parametry do kontaktního formuláře níže.

Podrobnosti:

Vybavíme kompletně i částečně Váš interiér designovými doplňky a dekoracemi a to jak velké prostory od komerčních hal, přes hotely, rodinné domy, domácnosti, byty až po malé pokoje. Vybereme taková díla, která se do daného prostoru přesně hodí, jak rozměry, materiálem, námětem, kombinací barev atd. Všechna designové doplňky jsou originální.

Požadavky:

Máte možnost spolupráce přímo s umělcem. Vaší specifikaci konzultujete přímo s umělcem e-mailem, osobně nebo telefonicky. Na základě zaslaných fotek nebo návštěvě vašeho prostoru, vytvoříme a zašleme konkrétní návrh.

Doporučujeme:

Třešnička na dortu, dodat šmrnc, to je to, co umíme!

Cena:

Dle zakázky uděláme cenovou kalkulaci. Cenové podmínky jsou domluvené dopředu, obvykle se platí záloha 30 % z celkové ceny, není-li domluveno jinak.

Kontakt na umělce:

Monika Brchelová, info@praguelopart.com, +420 731 461 769

Stav
Nové

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK