Výstava v Golfovém resortu Písek

Výstava v Golfovém resortu Písek

S radostí Vás zvu na výstavu mých olejomaleb do nádherného prostředí Golfového resortu Písek, který se nachází v Kestřanech. Přijďte si zahrát golf, odpočinout si, posedět v příjemné restauraci s výhledem a inspirovat se uměním. Je to úžasný tip na výlet i s celou rodinou. 

Na okraji obce Kestřany se nachází Golfový resort Písek s 18-ti jamkovým hřištěm na místě původního ovčína. Prvních devět jamek bylo vybudováno v roce 2003 japonským architektem Sunsuke Kato. V roce 2007 začala výstavba nynější klubovny a rok poté (2008) byla otevřena druhá devítka, která prošla v následných dvou sezónách redesignem. V květnu 2016 bylo otevřeno 18-ti jamkové FootGolfové hřiště, které je vhodné jak pro odpočinek, ale i zábavu. Celý areál je zasazen do prostředí na rozhraní lesů a polí, na jeho ploše se rozprostírá několik rybníků.

Lidé jsou příjemní a ochotní. Příroda nádherná. No a obrazy ty nejlepší, no ty moje :-). Přehled obrazů v katalogů k nalezení zde.

                                                                                                                                                            S láskou Vaše Monika Brchelová

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK