Výstava v ambitu kláštera Panny Marie Sněžné 2019

Výstava v ambitu kláštera Panny Marie Sněžné 2019

Výstava:

Srdečně Vás zveme na prodejní výstavu uměleckých děl Moniky Brchelové do Ambitu kláštera Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí v Praze od 30.5. do 22.6.2019 a to každý den včetně víkendů od 10.00 - 18.00 hodin. Vstupné 50 Kč/2 eura/1 osoba, děti zdarma.

Výstava je jak pro odbornou i širokou veřejnost. Je možné si domluvit komentovanou prohlídku, či skupinovou slevu apod.

Tato výstava se koná 3.rokem v krásných prostorách františkánského kláštera. Jsme velice vděční, že je nám umožněno vystavovat právě tady.

Vzhledem k tomu, že Ambit kláštera má tvar obdelníku, výstava je koncipovaná do čtyř témat. Děl je kolem 70 kusů a jedná se vždy z 85% o poslední rok umělecké práce.

Vernisáž:

Vernisáž se koná 29.5.2019, jako téměř každý rok od 2012  se jedná o stejné datum. Registrovat se můžete zde. Pro registraci je nutné mít kód. Jedná se o uzavřenou společnost. E-mail, který Vám přijde slouží jako vstupenka a zároveň se tímto zúčastníte slosování o obraz umělkyně, který je tradičně součástí programu. Je nutné zaregistrovat či nahlásit i doprovod z důvodu omezené kapacity. Vstup na vernisáž je zdarma. Při vstupu bude Vaše jméno na seznamu, případně se hosteskám můžete prokázat emailem v mobilu. 

Děkujeme

Těšíme se na Vaši návštěvu. Monika Brchelová a tým

V případě dotazů, volejte na 731 461 769 nebo pište na info@praguelopart.com

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK