Výstava uměleckých děl Moniky Brchelové

Výstava uměleckých děl Moniky Brchelové

Srdečně Vás zveme na Výstavu uměleckých děl Moniky Brchelové

Výstava trvá od 29.5. - 11.6.2017 a otevírací doba je od 10.00 - 18.00 (otevřeno také při příležitosti Noci kostelů). Vstup na výstavu 50,- Kč, vstupenky se kupují bez rezervace na místě.  A to prostorách v Ambitu kláštera Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí 753/18 na Praze 1.

Celá výstava je prodejní a rozsáhlá - k vidění je více jak 70 uměleckých děl.

Moderní design"Srdečně Vás zvu na vernisáž a výstavu mých uměleckých děl. Jsem velmi ráda, že se výstava může konat v krásných prostorách ambitu kláštera Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí v Praze. Prostor má své koulo. Jsem potěšena, že byla navázána dlouhodobá spolupráce a je možné v těchto prostorách, které jsou příjemné a mají 300 mvystavovat pravidelně."

Výstava se skláda tématicky ze čtyř částí, což se výborně hodí do obdelíkového ambitu, pod jejímž raně barokním slohovým charakterem jsou zavěšeny na stěnách umělecká díla. Na obrazy jsem použila mě velmi blízkou a tradiční klasickou malířskou techniku a to olejomalbu. Na své si přijdou jak milovnící reálnějších námětu ale  i Ti, co milují abstrakci a moderní design. První tématem jsou obrazy velmi moderní s názvem Moderní design, druhé téma je Vesmír, třetí téma jsou Květiny a poslední jsou obrazy podle reálnější předlohy. 

 Zajímavostí je kombinace nádherných onyxů přivezených exkluzivně pro výstavu z Mexika. Více Vám prozatím neprozradím, přijďte se podívát. 

S láskou v srdci a pokorou Vás zvu, aby jste se přišli podívat na výstavu. Děkuji Vám za Vás čas a lásku a pevně veřím, že Vám výstava je ispirací, láskou a radostí."

                                                                                                                                                                                     Monika Brchelová

Vernisáž k této výstavě se konala v pondělí 29. května 2017 od 18:00 hodin. Foto z vernisáže zde.

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK