Výstava obrazů Moniky Brchelové v Golf Resortu Písek, Kestřany 2018

Výstava obrazů Moniky Brchelové v Golf Resortu Písek, Kestřany 2018

Výstava obrazů Moniky Brchelové v Golf Rosortu Písek, Kestřany 2018

Dne 22.4.2018 proběhlo slavnostní zahájení výstavy obrazů umělkyně Moniky Brchelové. Výstava se koná na krásném místě v Golf Resortu Písek, Kestřany. Na tuto výstavu se dostanete volně v rámci otevíracích hodin resortu, v prostoru restaurace a klubovny. Nové představení děl volně navazuje na výstavu autorky z loňského roku.

Spojení umění a golfu s přírodou je idelání zážitek pro všechny. Golfový Rezort Písek s 18 jamkovým hřištěm se nachází na místě původního ovčína. Celý areál je zasazen do prostředí na rozhraní lesů a polí, na jeho ploše se rozprostírá několik rybníků. Toto krásné prostředí se stalo inspirací pro namalování obrazů na letošní výstavu. Najdete zde jak reálnější zpracování jihočeské krajiny a klubovny, tak i moderně zpracovanou golfovou tématiku, jako například obraz „Světelná hra“, který znázorňuje dramatické švihy golfovou holí na odpališti při západu slunce.

Při náštěvě doporučujeme věnovat pozornost především golfovým hráčům obrazu „Žbuňk“, který autorka malovala se záměrem, aby všem golfistům na Kestřanech nepadali míčky do rybníčků, protože tento obraz s vodní hladinou pojme všechny takto nepřesně trefené. Největší štěstí bude mít samoždřejmě hráč, který si tento obraz pořídí domů. J

Určitě si užijete posezení v klubovně v místech nad barem, kde je v mezipodestě krásné sezení. Jsou zde umístěny čtyři uklidňující olejomalby s jemnými tóny barev a originální strukturou.

Ve štítu klubovny  restaurace je vytvořena zajímavá kompozice šesti obrazů, z nichž je každý malován v jiném stylu. Mezi nimi vyzdvihneme obraz s názvem „Za oknem“, což je velmi moderně zpracovaný motiv, který dává velmi velký prostor pro fantazii obdivovatelů.

Nezbývá než vás s láskou pozvat, aby jste další tajemství obrazů objevili sami v úžasném prostředí resortu Písek v Kestřanech. Přejeme vám příjemný sportovní a kultuní zážitek.

Pokud na těchto stránkách ve vašem prohlížeči nevypnete AdBlocker Plus, tak se obsah nebude zobrazovat správně, protože jsou zablokovány některé důležité funkce pro správné fungování stránek. Po vypnutí `AdBlocker Plus` znovu načtěte stránku.

OK